Eventgoose

She spins the thread, she measures the thread, she cuts the thread

Mila Lanfermeijer
Ana Navas
Evelyn Taocheng Wang

Tentoonstellingsarchitectuur: Donna van Milligen Bielke

In deze tentoonstelling onderzoeken drie kunstenaars de betekenis van herhaling, waardering en toe-eigening. In zeven kamers, voor hen ontworpen door architect Donna van Milligen Bielke, vertellen zij een gelaagd verhaal over vriendschap, artistieke verwantschap en autonomie daarbinnen. Kopiëren en nabootsing vormen een belangrijke manier om te begrijpen, te waarderen en hun plek in de kunstgeschiedenis te duiden.

III

Date

11 February 2021 until 28 February 2021

11 February (Thursday) 13:00 - 20:00
12 February (Friday) 13:00 - 20:00
13 February (Saturday) 13:00 - 18:00
14 February (Sunday) 13:00 - 18:00
18 February (Thursday) 13:00 - 20:00
19 February (Friday) 13:00 - 20:00
20 February (Saturday) 13:00 - 18:00
21 February (Sunday) 13:00 - 18:00
25 February (Thursday) 13:00 - 20:00
26 February (Friday) 13:00 - 20:00
27 February (Saturday) 13:00 - 18:00
28 February (Sunday) 13:00 - 18:00
Show more